ج. شهریور ۲۶ام, ۱۴۰۰

ثبت شرکت در ارمنستان ۱

در صورتی که شما ما را به عنوان مشاور خود در امر ثبت شرکت انتخاب کنید، ما با همراهی شما در مراکز دولتی و قانونی ارمنستان، گام به گام به صورت زیر اقدام خواهیم کرد:

بدون واسطه و مستقیم ۰۰۳۷۴۵۵۳۵۱۵۰۸

ثبت شرکت حداکثر ۳ روز کاری طول می کشد. شخص می تواند توریست باشد شرکت هم داشته باشد. ویزای توریستی ۴ ماهه قابل تمدید تا چند سال یک راه حل برای اقامت است! اما شخص می تواند با داشتن شرکت درخواست کارت اقامت یک ساله کند. که البته مراحل کاری کارت اقامت یک ساله ممکن است حدود ۲۵ روز طول بکشد. با داشتن شرکت و کمی فعالیت می توانید ویزای توریستی و کاری بسیاری از کشورها را بدست آورید.

ثبت شرکت از طریق داریوش گروپ:
هزینه پایین تر – اطمینان بالاتر – دریافت خدمات بیشتر

دو نوع ثبت شرکت در جمهوری ارمنستان توصیه می شود:
۱ ) تضامنی LTD
۲) مسئولیت محدود LLC
۱) تضامنی :
در این نوع ثبت شما نمی توانید شریک و یا سهامدار دیگری داشته باشید و تنها برای شخص شما می شود درخواست اقامت نمود و اسم شما نام شرکت و برند شما است.
ب) مسئولیت محدود :
در این نوع ثبت به غیر از شما به تعداد ۹ نفر دیگر از اعضای شرکت شما که غیر ارمنی باشند نیز مجوز اقامت داده می شود و هر یک از اعضا ی شرکت نیز می توانند برای خانواده خود اقامت ارمنستان را اخذ نمایند. شما می توانید نام شرکت را خودتان انتخاب نموده و برند تجاری داشته باشید و یا حتی درخواست ایجاد نمایندگی کنید.

مدارک لازم برای ثبت شرکت در ارمنستان:

– حضور شخص متقاضی و پاسپورت
– ترجمه پاسپورت به زبان ارمنی
– زمان ثبت شرکت یک تا سه روز کاری می باشد
– سه اسم پیشنهادی برای شرکت
– موضوع فعالیت شرکت و عناوین اصلی فعالیت ها
– آدرس حقوقی شرکت

چگونگی ثبت شرکت در ارمنستان

ثبت شرکت، شرکت (LLC، OJSC) در ایروان (ارمنستان)

برای شروع فعالیت های کسب و کار در ارمنستان و حفظ آن لازم است تا یکی از دو روش زیر انتخاب شود:
– ثبت شرکت
– ثبت نام کارآفرین خصوصی (PI)

عمدتا ثبت شرکت برای سازمان های تجاری که در زمینه های کارآفرینی فعالیت دارند الزامی است. ثبت شرکت برای سازمان های غیر تجاری نیز لازم است، هر چند آنها می توانند تحت شرایط خاصی فعالیت های کسب و کار خود را با رعایت قواعدی خاص به پیش ببرند.
بدون شک ثبت شرکت، فرایندی ساده و سریع است و شما باید آن را به صورت کاملاً قانونی به ثبت برسانید و مطمئن شوید که همه اسناد مهم شرکت در حضورشما به ثبت رسیده و در دست افراد دیگر نیافتد. ما شما را با انتخاب بهترین و راحت ترین شکل سازمانی قانونی برای کسب و کار دعوت به همکاری می کنیم. نتیجتاً شما می توانید یکی از این موارد را انتخاب کنید:

۱٫ ثبت شرکت LLC در ارمنستان

۲٫ ثبت شرکت CJSC در ارمنستان

۳٫ ثبت شرکت OJSC در ارمنستان

بازنگری دقیق ثبت نام شرکت‌ها (سازمان‌های تجاری).

روند ثبت شرکت به عنوان روش فنی که اسناد به طور معمول استفاده می شود تنها کافی نیست. اول از همه مشاور متخصص در ثبت نام شرکت باید الزامات متقاضی را تشخیص داده و در صورت لزوم باید موارد مهم و ابهامات را برای آنها تعریف کند.

مراحل ثبت شرکت در ارمنستان

پروسه ثبت شرکت با انتخاب “نوع سازمانی حقوقی شرکت” آغاز می شود. این نقطه دارای اهمیت بالا است که روند مدیریتی شرکت، ارتباط بین سهامداران، توزیع سود و دیگر مسائل را تعریف می کند. البته بعد از ثبت نیز می توان در صورت لزوم به تغییر شکل سازمانی قانونی شرکت اقدام نمود.

علاوه بر این، در طول فرآیند ثبت شرکت شما باید “نام شرکت” را به کار گیرید. شما می توانید شرکت با نام اختصاری و یا در یک زبان خارجی ثبت نام کنید.
نکته مهم بعدی در روند ثبت نام شرکت های “سرمایه” است. در ابتدا سرمایه به میزان منابع پول های اولیه شرکت و در مرحله دوم حداقل به اندازه اموال شرکت می باشد. اگر شما نیاز به ثبت نام یک شرکت از نوع خاصی از فعالیت ها (بانک ها، شرکت های بیمه) داشته باشید، آنگاه باید اندازه بالاتری از سرمایه را اعلام کنید.

اگر شما قصد دارید در جمهوری ارمنستان شرکت به ثبت برسانید. این کار مهم را به شرکت قانونی ما در ارمنستان«گروه مشاوره ای داریوش» بسپارید. ما مسئولانه وسریع با در نظر گرفتن یک رابطه Long Term و Win-Win تا حد امکان تلاش خواهیم کرد که شما گام به گام یک بیزنس موفق را در این کشور اجرا نمایید. بسیاری از متقاضیانی که ما به آنها خدمات ارائه داده ایم هم اکنون به دوستان همیشگی ما تبدیل شده اند.
موفقیت شما موفقیت ما هم هست.

بدون واسطه و مستقیم

ثبت شرکت در ارمنستان توضیحات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp chat